Klub OS-365

Velkommen hos Klub OS-365

 

Det er GRATIS at være medlem i Klub OS-365. Du skal blot tilmelde dig vores nyhedsmail. Du kan tilmelde dig vores nyhedsmail her TILMELD.

 

 

I Klub OS-365 får du følgende kundefordele. 

 

 

I Klub OS-365 har vi ikke tidsbestemte og varierende bonusser, men kontant afregning i form af en fast klubrabat på 10%, som også gælder på nedsatte varer (varer på tilbud), og som fratrækkes direkte på din samlede ordre.

 

Du kan blive medlem af Klub OS-365 ved at tilmelde dig vores nyhedsmail. Når du har tilmeldt dig nyhedsmailen, så sendes der automatisk en velkomstmail med din medlemskode til den email der er oplyst. Ellers er der ingen forpligtelser - men kun fordele :-)

Hvis du ikke automatisk modtager en velkomstmail efterfølgende, så må du endelig kontakte OnlineShoppen365, så du kan få tilsendt din medlemskode. (ofte bliver denne slags mail desværre fanget i junkmappen/spamfiltret).

 

Vær dog OBS på at din klubkode kun kan anvendes af kunder med dansk leveringsadresse, og kan ikke anvendes sammen med andre rabat-/kuponkoder. Klubkoden kan heller ikke bruges af erhvervskunder eller offentlige kunder. Klubkoden oplyses i velkomstmailen, samt i vores kommende nyhedsmails.

Ud over dine klubfordele, så afholder vi regelmæssigt konkurrencer på vores Facebook profil, og vi kan kun opfordre alle til at deltage, da vi som regel trækker 5 vindere i hver konkurrence.

 

Skulle du på sigt ønske at melde dig ud af Klub OS-365, så skal du blot framelde dig vores nyhedsmail, og så bliver du automatisk udmeldt af Klub OS-365.

 

Skulle du have spørgsmål til ovenstående, til vores hjemmeside eller vores produkter, så kan vi kontaktes på tlf. 60 55 11 12 eller på mail info@OS-365.dk