OnlineShoppen365 har været nede

Mandag d. 28. august var vi ude for et alvorligt servernedbrud, som desværre har kostet os stort set alle vores kunde- og produktdata.

 

Da firmaet hvor vi fik hostet vores hjemmeside, har valgt at lukke efter denne hændelse, så har vi måtte reetablerer hele siden, som en ny webshop, og tirsdag d. 4. september kunne vi så igen gå onine.

 

Vi arbejder naturligvis på fuld kraft for at få siden op og køre igen, men flere af vores varegrupper, vil dog være tomme i et stykke tid, ligesom der vil mangle billeder på en del varer, men disse vil hurtigt komme på igen, efterhånden som vi kommer igennem processen med reetableringen. Ligeledes vil flere af vores funktioner på siden desværre også først blive aktiveret, som vi får sat siden op igen.

 

Vi beklager naturligvis meget for denne uheldige situation, og som et lille familiedrevet firma, er vi dybt berørte over skadens omfang, og ikke mindst for de gener, som det har skabt for vores faste kunder.

Samtidig vil vi gerne takke de mange faste kunder, som i vores ”nede” tid, selv har grebet telefonen og ringet til os. Det betyder utrolig meget for os, at vores shop tilbyder en ordentlig service til både nye og faste kunder.

 

I kan naturligvis stadig bestille alle vores produkter, så finder I dem ikke på siden p.t. - så ring til os - 60 55 11 12

 

Indtil vi er oppe i fuldt gear igen, så vil vores kundeservice ekstraordinært være åbne på telefonerne alle ugens dage fra kl. 10.00 til 22.00. Derudover vil alle indkomne mails også blive besvaret og behandlet udenfor almindelig åbningstid.

 

Er du Klubmedlem hos Klub OS-365, og ønsker du fortsat at være klubmedlem, så beder vi dig venligst om at registrere dig som kunde og tilmelde dig vores nyhedsmail igen - dette skyldtes desværre de mistede data.

 

Vi glæder os til vi er 100% oppe og køre igen, og trods vores nu store reetableringsarbejde, så lader vi os ikke sådan slå ud - vi vender stærkt tilbage :)

 

Med venlig hilsen.

 

OnlineShoppen365

 

 

 

facebook-domain-verification=ku8w80dlhz417p2aqu7kp7rqbbmicr